Oferujemy szeroki zakres usług szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa osobistego w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Nasze szkolenia zyskały aprobatę wielu firm jak i klientów indywidualnych. Zaufali nam biznesmeni, przedsiębiorcy, służby mundurowe a także lekarze, sędziowie, pracownicy kolei oraz inni zwykli ludzie, którzy chcą aby o ich życiu nie decydowali agresorzy.


Dlatego zapraszamy Panstwa na nasze specjalistyczne treningi
w trosce o bezpieczeństwo własne jak i waszych najbliższych.

Nie ważny jest wiek, kondycja, wygląd.


Ważne, że wybierzesz "bezpieczeństwo"
Trening czysto strzelecki, czysto taktyczny nie kształtuje psychiki, nie kształtuje woli walki, konfrontacji ze stresem, utraty zdrowia i z tego typu obciążeniami emocjonalnymi, nie uczy bezpośrednio jak przełamywać lęk, jak radzić sobie z utrudnionym oddechem czy osłabieniem.


Poprzez przygotowanie do działania w stresie, zmęczeniu gdzie umysł i podświadomość oswaja się z takimi sytuacjami zagrożenia stwarzamy solidne podstawy wszechstronnego wyszkolenia. Krav Maga jest łatwa do zastosowania w sytuacjach, gdzie nie można strzelić do przeciwnika bo zabrakło amunicji a przeciwnik jest jeszcze sprawny.


Dlatego samo strzelanie do papierowej tarczy nie może być wystarczające.


Jeżeli w przyszłości planujesz ubiegać się o pracę w służbie kryminalnej, w grupach interwencyjnych i antyterrorystycznych, CBŚ pamiętaj że zwiększając swoje umiejętności - zwiększasz swoje szanse.